Informační technologie

Služby

V naší nabídce najdete vše, co si jen pod pojmem výpočetní technika můžete představit. Navštivte nás, máme pro Vás nachystanou rozsáhlou nabídku počítačů, notebooků, PDA zařízení, tiskáren, kopírek, skenerů, komponent, software a také spotřebního materiálu. Na veškeré zboží a služby poskytujeme odpovídající záruku včetně záručního a pozáručního servisu. Pokud si plánujete pořídit počítačovou sestavu, jistě uvítáte nabídku ucelené řady počítačových sestav z naší produkce, nyní ve druhé generaci, AK Mercury. Dodáme Vám i počítače jiných výrobců. Stačí si jen vybrat Vaši oblíbenou značku. Pokud často cestujete, rozhodně oceníte naši nabídku notebooků. K veškerým zařízením dodáváme obrovskou škálu příslušenství a doplňků. Neváhejte nás kontaktovat, v co nejkratší době vyřešíme Vaše individuální požadavky.
 
Pokud máte ve firmě dva nebo více počítačů, vyplatí se Vám je vzájemně propojit počítačovou sítí. Počítačová síť pro Vás bude mít mimo jiné tyto základní přínosy:
 
  • Snížíte investice do hardware
  • Zvýšíte bezpečnost dat
  • Zvýšíte produktivitu práce
  • Otevřete si bránu do světa komunikací a Internetu
 
Naše společnost je připravena Vám být k dispozici od prvopočátku budování počítačové sítě. Naše dlouholeté zkušenosti v této oblasti, tým odborníků a již zrealizované zakázky jsou zárukou kvalitně odvedené práce. Širokou škálu služeb kterou v této oblasti nabízíme můžeme shrnout do několika základních celků:

Instalace počítačové sítě.

V závislosti na místních podmínkách a na velikosti firmy instalujeme jednoduché sítě typu peer to peer, složitější i rozsáhlé strukturované kabelážní systémy včetně optického propojení lokalit. Tam, kde není možné propojit počítače pevnou sítí, projevuje se naše síla v bezdrátových technologiích.

Souborové servery, archivace, zálohování.

Dodáváme a konfigurujeme souborové servery včetně síťových operačních systémů na bázi Windows Server. Servery vybavíme vhodným záložním zdrojem napájení a odborně nainstalujeme komunikaci mezi tímto zdrojem a serverem. Zpracujeme Vám profesionální postupy archivace a zálohování včetně instalace příslušného hardware a dodávky zálohovacích médií.

Komunikační servery, pošta a Internet.

Dodáváme a konfigurujeme komunikační servery. Zprovozníme Vám vnitropodnikovou poštu s vazbou na okolní svět, připojíme Vás k Internetu a zajistíme Vám prezentaci na Internetu.

Síťové tisky.

Dodáváme síťové tiskárny a tiskové servery. Provedeme optimalizaci a konfiguraci Vašich tiskáren v síťovém prostředí. Zapojíme samostatně do počítačové sítě i Vaše stávající tiskárny.

Pracovní stanice a příslušenství.

Dodáváme Vám pracovní stanice z naší produkce i od jiných výrobců připravené k připojení do počítačové sítě. Instalujeme a konfigurujeme síťové operační systémy. Dodáváme široký sortiment síťových karet a dalších síťových prvků. Zasíťujeme i Vaše stávající pracovní stanice.

Správa počítačové sítě a servis.

Provádíme komplexní správu počítačové sítě na základě smlouvy. Postaráme se o Vaše servery, pracovní stanice, síťové tiskárny a ostatní. Opravujeme a rozšiřujeme stávající počítačové sítě.

Podpora přes Teamviewer

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.
Souhlasím